SDÜ Depremden Etkilenen Öğrencilerimize Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Sunuyor

Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi, tüm ülkemizi derinden etkileyen deprem sebebiyle psikolojik desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerimiz için yeni bir hizmet başlattı.

Gönüllülük ve gizlilik esasına göre ücretsiz şekilde bireysel görüşmelerin gerçekleştireceği birimden danışmanlık hizmeti almak isteyenler, SDÜ Mobil Uygulama üzerinden randevu oluşturup Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Girişi 1. Katta yer alan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimine gelebilecek.

Çevrim içi olarak bireysel görüşme gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimiz ise Microsoft Teams Programı Office 365 hesabını aktifleştirip sdu.edu.tr uzantılı eposta adresleri ve şifrelerini kullanarak bu hizmetten faydalanabilirler.

*Çevrim içi görüşme alacak öğrencilerimizin randevu oluşturdukları tarih ve saati 0 246 211 8367 numaralı telefondan bildirmeleri rica olunur.

SDÜ Hastanesinde “Afet Polikliniği” Kuruldu

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen çocuk ve gençlere daha hızlı ve etkin destek sağlayabilmek amacıyla Üniversitemiz Hastanesinde “Afet Polikliniği” hizmete açıldı.

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı polikliniği bünyesinde hizmete açılan polikliniğe randevusuz başvuruda bulunulabilecek.

Yayın Tarihi: 17/02/2023
Okunma Sayısı: 184