Halk Oyunları Topluluğu
Topluluğumuz; Öğrencilerimize, Türkiye’nin farklı bölgelerine ait oyunları geleneksel danslarla tanıtarak bu amaç doğrultusunda eğitimler düzenleyip, Üniversite içinde ve dışında gerçekleştirilen gösteri ve turuvalara katılmayı hedefler.
Topluluk Akademik Danışmanı : Arş. Gör. Tuğrul OTAÇ
Topluluk Başkanı : Efe LOKMACI
İletişim : halkoyunlarit@sdu.edu.tr
Sosyal Medya Hesapları : instagram
Güncel Üye Sayısı : 280
Topluluk Kodu : 02
Fotoğraf Arşivi